شمال افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی

شمال: افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی هنرمند خودکشی هنرپیشه گلوله زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تعویض‌های طلایی به وقت برانکو تایم ، کیت هیجان انگیز پروفسور پیش روی دیاز

تیم پرسپولیس با استفاده از ثبات مدیریت، تفکرات کادرفنی و تلاش بازیکنانش موفق شد بعد از سال‌ها فوتبال کشور عزیزمان ایران را در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صاحب

تعویض‌های طلایی به وقت برانکو تایم ، کیت هیجان انگیز پروفسور پیش روی دیاز

کیت هیجان انگیز پروفسور پیش روی دیاز/ تعویض های طلایی به وقت برانکو تایم

عبارات مهم : برانکو

تیم پرسپولیس با استفاده از ثبات مدیریت، تفکرات کادرفنی و تلاش بازیکنانش موفق شد بعد از سال ها فوتبال کشور عزیزمان ایران را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صاحب نماینده کند و این شانس وجود دارد که این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برسد.

به گزارش فارس، شعار معروف برد 10 نفره پرسپولیسی ها حالا تبدیل به سنتی جهت بازیکنان این تیم شده است که گویا حتی در مسابقه های بین المللی هم شاگردان برانکو قصد به ادامه تکرار آن دارند؛ آنجایی که جهت رستگاری باید بیش از 80 دقیقه 10 نفره برابر تیم قدرتمند عربستانی بازی می کردند ولی با درایت برانکو و از خودگذشتگی بازیکنان نه تنها جای خالی کامیابی نیا خیلی به چشم نیامد بلکه به جز یک صحنه در سایر دقایق بازی فرصتی هم به تیم الاهلی نرسید تا سرخ های پایتخت کشور عزیزمان ایران شبی به یادماندنی را جهت هواداران ارزش بسازند. پرسپولیس نشان داد با 10 بازیکن هم کیفیت فنی خود را حفظ می کند و می تواند هم در حمله و هم در دفاع به عالی ترین شکل ممکن بازی کند. این ها همه مرهون تلاش های مرد کرواتی است که از فروردین 94 تا امروز توانسته غرور را یک بار دیگر به پرسپولیسی ها هدیه دهد.

تعویض‌های طلایی به وقت برانکو تایم ، کیت هیجان انگیز پروفسور پیش روی دیاز

با اخراج کامیابی نیا در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی، محسن ربیع خواه که به عنوان مدافع چپ به زمین آمده بود به جای کمال به پست هافبک دفاعی رفت و فرشاد احمدزاده که سال قبل برانکو در چند بازی از او به عنوان دفاع چپ استفاده کرده بود به جای ربیع خواه به این منطقه رفت تا توازن دفاعی و هجومی پرسپولیس حفظ شود. این عنوان فشار زیادی را به بازیکنان وارد می کرد آیا که باید زیاد از توان خود در زمین می دویدند ولی با گزینش استراتژی درست از سوی برانکو و دستیارانش در نهایت شب خوبی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران رقم خورد. برانکو حتی در نشست خبری بعد از بازی شب گذشته هم اعلام کرد که در 10 نفره بودن اگر قرار به حمله کورکورانه بود حتما گل های بعدی را هم دریافت می کردیم و به همین علت بود که پرسپولیس در وقت حمله تلاش می کرد با نفرات کمتر و با ریسک پایین تر ولی موثرتر حمله کند.

اتفاق خاص جهت شاگردان برانکو این بود که این تیم حتی بعد از اخراج کامیابی نیا توازن تاکتیکی خود را از دست نداد و بازیکنان پرس از جلوی زمین را فراموش نکردند. هر وقت که توپی به بازیکن الاهلی می رسید 2 بازیکن قرمزپوش او را تحت فشار گذاشته و اجازه بازیسازی را از عربستانی ها می گرفتند. همین عنوان باعث شد تا شاگردان روبروف به بازی هوایی روی بیاورند و سانترهای متعدد بازیکنان الاهلی از چپ و راست زمین پرسپولیس گویای این عنوان است که البته با استفاده از قدرت سرزنی شجاع خلیل زاده و حمایت های محمدانصاری آن ها از این ارسال ها راه به جایی نبردند.

تیم پرسپولیس با استفاده از ثبات مدیریت، تفکرات کادرفنی و تلاش بازیکنانش موفق شد بعد از سال‌ها فوتبال کشور عزیزمان ایران را در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صاحب

از طرفی برانکو به خوبی الاهلی و توانایی هایش را آشنا بود و بازیکن قدرتمندی مثل عمر السومه کاملا از جریان بازی محو بود و تنها یکی دو باری که موفق به شوتزنی شد از پشت محوطه هجده قدم بود که البته این شوت های بی نشانه راهی به جز آسمان بالای دروازه پرسپولیس پیدا نکرد. در نقطه برابر سرمربی پرسپولیس از شکاف بین مدافعان الاهلی به خوبی باخبر بود و با استفاده از سرعت علی علیپور به قدری مدافعان این تیم را اذیت کرد که اگر دقت بازیکنان پرسپولیس کمی بالاتر بود در نیمه اول می توانستند 3 گل در کیسه الاهلی اندوخته داشته باشند.

بازیکنان پرسپولیس شب خوبی را پشت سر گذاشتند. از علیرضا بیرانوند که البته به جز یک گلی که خورد که شاید روی آن خیلی مقصر نبود در سایر دقایق بازی خطر زیادی دروازه اش را ترساندن نکرد. محسن ربیع خواه همانند سایر بازی ها موثر و بدون حاشیه بازی کرد و مزد زحمتش را با گزینش به عنوان عالی ترین بازیکن زمین دریافت کرد. حسین ماهینی در غیاب سیدجلال حسینی به خوبی از عهده کاپیتانی پرسپولیس برآمده و در بازی شب گذشته عملکرد پرفروغی از خود به نمایش گذاشت. شجاع خلیل زاده به قولی که داده بود یعنی از کار انداختن السومه سوری به خوبی عمل کرد و محمد انصاری هم مانند هر لحظه بی نقص بازی کرد و اجازه نداد که مهاجمان گران قیمت الاهلی راه به دروازه پرسپولیس پیدا کنند. نقطه تاریک بازی شب گذشته اخراج کمال کامیابی نیا بود که خیلی سریعتر از حد تصور فشار را به پرسپولیس وارد کرد.

کمال در میانه میدان به علت خطای شدید با کارت قرمز داور چینی روبرو شد تا نتواند از توانایی هایش جهت رساندن پرسپولیس به نیمه نهایی استفاده کند. او با یک خطای غیر حرفه ای نفس پرسپولیس را تا آخر بازی بند آورد و حال و روز سرمربی خود را کنار زمین به ستوه آورد. محسن مسلمان با پاس گل اولی که به علی علیپور داد نشان داد که گل سازی او فقط به فوتبال داخلی کشورمان ختم نمی شود و او در هر زمینی و برابر هر حریفی توانایی این را دارد که موقعیت گل بسازد. فرشاد احمدزاده بازیکن محبوب برانکو و وحید امیری هم با دوندگی بی امان خود و با استفاده از تکنیک خوبی که دارند با برده بازی به کنارهها تلاش در شکاف انداختن بین مدافعان الاهلی بودند که تا حدی زیادی هم در این راه به موفقیت رسیدند. علی علیپور شب گذشته یکی از عالی ترین بازی های خود را جهت پرسپولیس در این چند سال انجام داد و حالا نشان داده که بی جهت برانکو به او اعتماد نکرده هست. مهدی طارمی هم شب گذشته با دوندگی اوج و حرکات پا به توپ دقیقا همان کاری را انجام داد که برانکو از او خواسته بود. عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در بازی شب گذشته بی نقص، عملکرد خط هافبک هوشمندانه و عملکرد خط حمله فوق العاده بود آیا که تیمی که بتواند 80 دقیقه 10 نفره بازی کند و با 3 گل برنده از بازی بیرون بیاید مطمئنا عملکرد تمام عیاری داشته است.

تعویض‌های طلایی به وقت برانکو تایم ، کیت هیجان انگیز پروفسور پیش روی دیاز

تعویض های طلایی پروفسور؛ این موضوعی است که برانکو شب گذشته جهت چندمین بار آن را به همه نشان داد. حالا او با آشنایی کاملی که از بازیکنانش دارد و با بازیکنانی که روی نیمکت کنار خودش می بیند می تواند عالی ترین تعویض ها را انجام دهد. چه در بازی رفت برابر الاهلی، چه در بازی با گسترش فولاد و چه در بازی برگشت با الاهلی سرمربی کروات به خوبی این توانایی اش را نشان داد. دیشب هم هر 3 تعویض پرسپولیس روی گل های این تیم نقش داشتند؛ منشا گل زد و مصلح و رسن جهت پرسپولیس پنالتی گرفتند و حالا برانکو دیگر منتقدی را اطراف خود نمی بیند که از تعویض های او ایراد بگیرد. البته اینکه هر 3 مهاجم مهم پرسپولیس(علیپور، منشا و طارمی) در بازی شب گذشته برابر الاهلی گل زدند می تواند عالی ترین خبر جهت سرخ ها باشد که می توانند از این خط حمله زهراگین خود در بازی های دیگر هم به خوبی بهره ببرند.

حالا دیدار پرسپولیس و الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بار دیگر تکرار می شود؛ درست همانند دو بازی این تیم در مرحله گروهی که برانکو بارها از آن گروه به عنوان گروه فوت نام برده بود و حالا با رسیدن 2 تیم از 4 تیم آن گروه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا همه به یاد این آینده نگری پروفسور می افتند. بازی در این مرحله با الهلال جهت پرسپولیس غریبه نیست. این دو تیم 26 سال قبل هم در نیمه نهایی جام در جام آسیا به مصاف یکدیگر رفتند. بازی رفت مثل این دوره الهلال میزبان بود که بازی بدون گل به آخر رسید ولی در بازی برگشت با تک گل مرتضی کرمانی مقدم این پرسپولیس بود که به فینال رسید و در نهایت هم با شکست المحرق بحرین قهرمان آسیا شد. حالا یک بار دیگر دست تقدیر این 2 تیم که رقبای سنتی هم جهت هم هستند را رودرروی یکدیگر قرار داده هست. بازی دو تیم در مرحله گروهی 2 تساوی در پی داشت و زور تیمی به دیگری نچربید ولی الهلال در این مرحله با تیمی که در مرحله گروهی با پرسپولیس بازی کرد تفاوت دارد.

تیم پرسپولیس با استفاده از ثبات مدیریت، تفکرات کادرفنی و تلاش بازیکنانش موفق شد بعد از سال‌ها فوتبال کشور عزیزمان ایران را در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صاحب

در این تیم بازیکنان خارجی خوبی بازی می کنند که بعضی از آنها به تازگی به الهلال اضافه شده است اند. گلیمن ریواس مهاجم، 28 ساله و اهل اندونزی، ماتیاس مهاجم، 28 ساله و اهل اروگوئه، عمر خریبین مهاجم، 23 ساله و اهل سوریه، اردواردو هافبک، 24 ساله و اهل برزیل، میلسی هافبک، 24 ساله و اهل اروگوئه و علی الحبسی دروازه بان، 35 ساله و اهل عمان از جمله بازیکنان لژیونر و موثر الهلال هستند که رامون دیاز سرمربی آرژانتینی این تیم حتما حساب خاص ای روی آن ها کرده هست. البته 3 لژیونر الهلال در بازی با پرسپولیس بازیکنان جدیدی هستند که به این تیم پیوسته اند. گلیمن ریواس، مهاجم ونزوئلایی است که شب گذشته رسما از تیم الشارجه اماات گرفت و مهاجم بسیار خطرناکی هست. ماتیاس، مهاجم اروگوئه ای است که ماه گذشته از تیم ناسیونال مکزیک به الهلال پیوست. این بازیکن در طول 2 سال حضور در این تیم مکزیکی 30 گل در 91 بازی به ثمر رسانده هست. علی الحبسی دروازه بان تیم ملی عمان و سابق تیم ردینگ انگلیس است که ماه گذشته او را به خدمت گرفت. این ها موجودی الهلال در بازی با پرسپولیس خواهد بود ولی برانکو قطعا با شناختی که نسبت به تیمش دارد می داند چطور باید با تفکرات دیاز مقابله کند؛ هر چند که اگر پرسپولیس این شانس را داشت تا در این بازی از حریفش میزبانی کند شرایط جهت فینالیست شدن سرخ پوشان خیلی بهتر بود.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | استفاده | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz