شمال افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی

شمال: افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی هنرمند خودکشی هنرپیشه گلوله زندگی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته است/ حرکت ما جهت اصلاح اوضاع لاک‌پشتی است ، هاشم‌زاده‌ هریسی

هاشم هاشم‌زاده‌هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری با ابراز نگرانی از «حرکت لاک‌پشتی» در جهت اصلاح اوضاع مردم خطاب به مسئولان گفت: «مسئولان دلشان جهت مردم بسوزد، باید

شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته است/ حرکت ما جهت اصلاح اوضاع لاک‌پشتی است ، هاشم‌زاده‌ هریسی

هاشم زاده هریسی: شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته است/ حرکت ما جهت اصلاح اوضاع لاک پشتی است

عبارات مهم : بیدار

هاشم هاشم زاده هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری با ابراز نگرانی از «حرکت لاک پشتی» در جهت اصلاح اوضاع مردم خطاب به مسئولان گفت: «مسئولان دلشان جهت مردم بسوزد، باید جهت فقر و بی عدالتی فکر شود. باید بیدار شویم و منزل تکانی را شروع کنیم. شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته، باید به خود تکانی دهیم تا گرد و غبار زدوده شود.»

«بدانیم که اگر با وجود پرسشها ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهند ریخت»؛ این جمله نقل قولی از آیت الله عبدالله جوادی آملی در دیدار با علی ربیعی وزیر کار هست. یکی از جمله های هشدارآمیزی که او دیروز در این دیدار بیان کرد و در ادامه به مسئولان هشدار داد که «از ملتی که به واسطه فقر ستون فقراتش شکسته باشد انتظار مقاومت نداشته باشید. ملتی که ویلچری شد توان مقاومت ندارد.»

شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته است/ حرکت ما جهت اصلاح اوضاع لاک‌پشتی است ، هاشم‌زاده‌ هریسی

حالا هاشم هاشم زاده هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری هم با ابراز نگرانی از «حرکت لاک پشتی» در جهت اصلاح اوضاع مردم از این عنوان ابراز نگرانی کرده و خطاب به مسئولان می گوید که «حرکت ما جهت اصلاح اوضاع خیلی کند است و آثار اصلاحات ما دیده نمی شود.»

هاشم زاده هریسی در گفت وگو با «اعتمادآنلاین» با بیان اینکه ما در لاک خود فرو رفته ایم، ادامه می دهد: «این در حالی است که باید هوشیار باشیم و بدانیم که مردم امید خود را از دست داده اند و زنگ خطرها هم به گوش مسئولان رسیده است.»

هاشم هاشم‌زاده‌هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری با ابراز نگرانی از «حرکت لاک‌پشتی» در جهت اصلاح اوضاع مردم خطاب به مسئولان گفت: «مسئولان دلشان جهت مردم بسوزد، باید

او گرچه اعتقاد است شاید اعتراضات موجب آگاهی و باعث شود ما یک دفعه تکان بخوریم که اگر یکدفعه تکان نخوریم ضرر می بینیم ولی در عین حال اعتقاد است ما نباید ناامید باشیم چون به گفته او اگر خدا بخواهد نظام و کشور را کمک می کند که ان شاءالله خدا ما را بیدار کند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: «مسئولان دلشان جهت مردم بسوزد، باید جهت فقر و بی عدالتی فکر شود. باید بیدار شویم و منزل تکانی را شروع کنیم. شاخ و برگ نظام را گرد و غبار گرفته، باید به خود تکانی دهیم تا گرد و غبار زدوده شود.»

واژه های کلیدی: بیدار | مسئولان | مجلس خبرگان رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz