شمال افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی

شمال: افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی هنرمند خودکشی هنرپیشه گلوله زندگی

گت بلاگز اخبار بین الملل دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، در مورد پذیرش اتهام از سوی مایکل فلن، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و همکاری او با تحقیقات دادستانی دلواپس نیست. 

دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن: دلواپس نیستم

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، در مورد پذیرش اتهام از سوی مایکل فلن، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و همکاری او با تحقیقات دادستانی دلواپس نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، سخنان ترامپ نخستین تصویر العمل علنی او به قبول اتهام از سوی مایکل فلن و پذیرش همکاری با رابرت مالر، مشاور خاص مسئول تحقیقات در مورد احتمال تبانی مسئولان کارزار دونالد ترامپ با مقامات روسیه است.

دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

ترامپ در سخنان خود تاکید کرد که بین کارزار انتخاباتی او و روسیه هیچ گونه «تبانی و همکاری» وجود نداشته هست. ترامپ سه بار به خبرنگاران گفت، ثابت شده است که هیچ «تبانی و همکاری» وجود نداشته است.

رئیس جمهوری آمریکا کارها مشاور سابق امنیت ملی خود را در دوره انتقالی بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ و پیش از شروع مسئولیت دولت فعلی قانونی دانست.

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، در مورد پذیرش اتهام از سوی مایکل فلن، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و همکاری او با تحقیقات دادستانی دلواپس نیست. 

ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت علت کنار رفتن فلن، دروغ گفتن او به معاون اول مدیر جمهور و اف بی آی بوده و در دوره انتقالی، کاری انجام نشده که نیاز به پنهان کردن داشته باشد.

موضع گیری مدیر جمهور آمریکا به معنی تاکید بر این ادعا تلقی می شود که مایکل فلن را به خاطر غیرقانونی بودن اقداماتش در دوره انتقالی وادار به کناره گیری نکرده است.

برکناری فلین بعد از آن صورت گرفت که آشکار شد پیش از شروع ریاست جمهوری دونالد ترامپ، در مورد آینده تحریم های آمریکا علیه روسیه با سفیر این کشور در واشنگتن گفت وگوهای بی مجوز داشته و در این باره به مایک پنس، معاون ترامپ واقعیت را نگفته است.

دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

مایکل فلن به تازگی پذیرفت که در مورد مناسباتش با مقامات روسیه به اف بی آی دروغ گفته هست. این مناسبت روی تحقیقات مربوط به احتمال همکاری و تبانی کارزار دونالد ترامپ با مقامات روسیه تاثیر مهمی برجای خواهد گذاشت.

مایکل فلن ۵۸ ساله و ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا ارشدترین مقامی است که از سوی رابرت مالر، مشاور خاص مسئول تحقیقات در مورد دخالت های روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا متهم می شود.

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، در مورد پذیرش اتهام از سوی مایکل فلن، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و همکاری او با تحقیقات دادستانی دلواپس نیست. 

اعتراف مایکل فلن به این توصیه که به دستور مقامات ارشد کارزار دونالد ترامپ در دسامبر ۲۰۱۶ با سفیر روسیه در واشنگتن مذاکرات پنهانی داشته هست، باعث شده است که اکنون بسیاری در واشنگتن در مورد فرد بعدی در حلقه نزدیکان دونالد ترامپ که مورد اتهام قرار خواهد گرفت گمانه زنی کنند.

روزنامه «واشنگتن پست» به نقل از منابعی بدون ذکر نام آن ها می نویسد یکی از «مقامات ارشد» تیم انتقالی دونالد ترامپ که به مایکل فلن گفته است با مقامات روسیه تماس بگیرد جارد کوشنر، داماد ترامپ است.

دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

مایکل فلن همزمان با اذعان به دروغگویی، پذیرفته است که با تحقیقات رابرت مالر مشاور خاص همکاری کند. تحقیقات رابرت مالر فراتر از عنوان همکاری و تبانی اردوی دونالد ترامپ با مقامات روسیه است و هرگونه تماس و تصمیم گیری غیرقانونی و از جمله احتمال تخریب این تحقیقات به وسیله شخص دونالد ترامپ را نیز در بر می گیرد.

شبکه خبری «ان بی سی» گزارش داد، مایکل فلن ممکن است شهادت دهد که دونالد ترامپ در طول کارزار انتخاباتی به او دستور داده بود که با مقامات روسیه تماس بگیرد. انتشار این خبر باعث تلاطم و سقوط ارزش سهام در بازار مالی نیویورک شد.

کاخ سفید این عنوان را رد کرده که مایکل فلن ممکن است افراد دیگری را در این پرونده متهم کند.

البته شبکه خبری «ان بی سی» سپس خبر خود را تصحیح کرد و گزارش داد که دونالد ترامپ ممکن است بعد از انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ به مایکل فلن دستور داده باشد که با مقامات روسیه تماس بگیرد.

مایکل فلن بعد از حضور در یک جلسه دادگاه فدرال در شهر واشنگتن در بیانیه کوتاهی گفت: من می پذیرم اعمالی که امروز در جلسه دادگاه به آن اعتراف کردم نادرست بوده است.

او افزود: پذیرش اتهام و قبول همکاری با دفتر مشاور خاص مامور تحقیقات تصمیمی است که من به خاطر مصالح خانواده و کشورمان اتخاذ کرده ام. من مسئولیت کامل تمامی اعمال خود را می پذیرم.

مجازات دادن شواهد دروغ به تحقیقات فدرال معمولا پنج سال زندان است ولی طبق اسناد دادگاه، رابرت مالر به خاطر پذیرش جرم از سوی مایکل فلن و همکاری با تحقیقات فدرال، به دادگاه توصیه کرده است که محکومیتی در حد شش ماه زندان جهت او در نظر گرفته شود.

مایکل فلن چند هفته بعد از شروع دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ در ماه فوریه ۲۰۱۷ و به خاطر نگرانی ها و انتقادات در مورد تماس های او با مقامات روسیه مجبور شد از مقامش به عنوان مشاور امنیت ملی استعفا دهد.

بر اساس اسناد دادگاه که دادستانی آنها را منتشر کرده هست، مایکل فلن روز ۲۸ دسامبر پارسال از سفیر روسیه در واشنگتن خواسته بود تا تصویر العمل آن کشور به تحریم های دولت باراک اوباما علیه روسیه و اخراج ۳۵ دیپلمات آن کشور را نرم تر کند. این اقدام دولت باراک اوباما واکنشی بود به دخالت های روسیه در کارزار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

دولت باراک اوباما بعد از کارها تنبیهی علیه روسیه از عدم تصویر العمل متقابل آن کشور تعجب کرده و به همین علت تحقیقات در مورد احتمال دخالت مایکل فلن و کارزار دونالد ترامپ در این مسأله را شروع کرد.

براساس مدارک دادگاه، مایکل فلن در یک دیدار دیگر با سفیر روسیه در واشینگتن از او خواست که مسکو به قطعنامه شورای امنیت مربوط به محکومیت اسرائیل به خاطر گسترش شهرک سازی در مناطق اشغالی رأی ندهد.

هر چند این دو تماس مایکل فلن با سفیر روسیه به معنای همکاری یا تبانی با دولت روسیه نیست ولی در مورد مناسبات تیم انتقالی دونالد ترامپ با روسیه قبل از شروع ریاست جمهوری او سئوالات و سوءظن هایی را مطرح کرد.

واژه های کلیدی: روسیه | همکاری | آمریکا | تحقیقات | داماد ترامپ | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz