شمال افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی

شمال: افسردگی هنرمندان بازیگران آمریکایی هنرمند خودکشی هنرپیشه گلوله زندگی

گت بلاگز اخبار اجتماعی «امین موقت» روشی جهت فرزندخواندگی کودکان بی‌سرپرست

رئیس گروه توانمند سازی و مواظبت از فرزندان شرکت بهزیستی با اشاره به دلایل طولانی شدن روند فرزندخواندگی گفت: فرهنگ و توجه عمومی جامعه به «فرزندخواندگی» پذیرش دائ

«امین موقت» روشی جهت فرزندخواندگی کودکان بی‌سرپرست

«امین موقت» روشی جهت فرزندخواندگی کودکان بی سرپرست

عبارات مهم : قانون

رئیس گروه توانمند سازی و مواظبت از فرزندان شرکت بهزیستی با اشاره به دلایل طولانی شدن روند فرزندخواندگی گفت: فرهنگ و توجه عمومی جامعه به «فرزندخواندگی» پذیرش دائم کودک است درحالی که مدل های دیگری مانند «امین موقت» جهت نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست به مدت ۶ ماه تا یک سال نیز وجود دارد.

به گزارش ایسنا، شبنم میربیگی که در یک برنامه رادیویی صحبت می کرد،با اشاره به نشانه مهم قانون حمایت از نوجوانان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست اظهار کرد: نشانه مهم از این قانون پرورش کودک در محیط امن خانواده هست. مراکز بهزیستی حتی اگر عالی ترین استانداردها را داشته باشند نمی توانند جای محیط گرم و امن خانواده را پر کنند. مربیان و مدیران دلسوزی در مراکز بهزیستی کشور حضور دارند، ولی تاکید ما بر این است که فرزندان به خانواده های شایسته سپرده شوند.

رئیس گروه توانمند سازی و مواظبت از فرزندان شرکت بهزیستی خاطرنشان کرد: پیرو تصویب این قانون در سال ۱۳۹۲ روند بهزیستی شکل کامل تری نسبت به گذشته پیدا کرد.

«امین موقت» روشی جهت فرزندخواندگی کودکان بی‌سرپرست

میر بیگی ادامه داد: در گذشته ارزیابی روانشناسی در مورد متقاضیان سرپرستی کودک با محدودیت بیشتری انجام می شد ولی در حال حاضر با دقت زیاد و طبق نظر متخصصان حرفه ای انجام می شود. به جهت این قانون و دستورالعملها و نیروی انسانی که در اختیار شرکت بهزیستی قرار گرفته می توان خدمات و شرایط بهتری را به کودکان ارائه داد.

وی ادامه داد: بچههایی که به فرزند خواندگی پذیرفته میشوند تا قبل از سن بلوغ باید از این مسئله مطلع شوند البته روش اطلاع رسانی در این رابطه به وسیله متخصصان و کارشناسان به خانوادهها گوشزد میشود.

رئیس گروه توانمند سازی و مواظبت از فرزندان شرکت بهزیستی با اشاره به دلایل طولانی شدن روند فرزندخواندگی گفت: فرهنگ و توجه عمومی جامعه به «فرزندخواندگی» پذیرش دائ

میربیگی با اشاره به علت متقاضیان زیاد جهت فرزندخواندگی و طولانی شدن روند واگذاری سرپرستی به خانواده ها، خاطرنشان کرد: فرهنگ و توجه عمومی جامعه به فرزندخواندگی دائم است درحالی که مدل های دیگری مانند امین موقت به مدت ۶ ماه تا یک سال نیز وجود دارد.

رئیس گروه مواظبت و توانمند سازی فرزندان شرکت بهزیستی تصریح کرد: علاوه بر ملاحظات روانشناسی و مددکاری، عدم سابقه کیفری خانواده ها از طریق استعلامهای قانونی و انگیزه متقاضیان نیز به وسیله گروه متخصصان ارزیابی میشود.

«امین موقت» روشی جهت فرزندخواندگی کودکان بی‌سرپرست

واژه های کلیدی: قانون | قانونی | کودکان | خانواده | فرزندان | خانواده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz